Radiotelefony VHF i MF/HF  

Oferujemy pełen zakres urządzeń SAILOR VHF i sprzętu UHF. Bezpieczeństwo i wydajność na morzu zależy od sprawnej komunikacji, dlatego profesjonaliści od lat wybierają urządzenia SAILOR VHF.Radia VHF/UHF


SAILOR RT5022 VHF DSC jest urządzeniem najwyższej klasy dla profesjonalnego rynku morskiego. Zastępuje udany model SAILOR RT4822 VHF.

SAILOR RT2048 jest bardzo udanym modelem, który stał się synonimem łatwego w obsłudze niezawodnego urządzenia.

SAILOR A1 VHF jest przeznaczony dla właścicieli motorówek, poważnych żeglarzy, załogi łódek, rybaków i innych osób, które cenią niezawodność.  Kompaktowy i niedrogi sprzęt łączności morskiej spełni oczekiwania każdego.

SAILOR SP3500 jest serią przenośnych radiotelefonów zaprojektowanych i rozwiniętych dla profesjonalnych żeglarzy. Każda funkcja została stworzona z myślą o użytkowniku, aby sprostać wysokim wymaganiom w trudnych warunkach na morzu.

Sprawdzona wydajność i bezkonkurencyjna solidna budowa sprawia, że SAILOR VHF jest wyborem najbardziej wymagających użytkowników. Najwyższa jakość wykonania została przełożona na kolejną generacje urządzeń SAILOR 6200 VHF.

 

Radia MF/HF

 

 

 

 

 

 

 


W oparciu o ponad 50 lat tworzenia urządzeń do komunikacji na pełnym morzu, System SAILOR 5000 MF/HF został dopracowany, aby spełnić wszystkie wymagania użytkownika. Zapewnia łatwą obsługę, jednocześnie oferując niezawodność i wydajność.


w górę